Только до 15 октября комплексное обследование на заболевания, передающиеся половым путем, со скидкой 30%
Медицинский центр Пн–пт:
Сб–вс:
09:00—20:00
10:00—16:00
Медкомиссии Вт, ср, чт: 17:00—19:00
Прием анализов Пн–пт: 09:00—12:00
Работаем в выходные
(8182) 27-63-93, 44-29-44
Архангельск, пр. Советских Космонавтов, 180

Запись на приемВызвать врача


Стоимость медкомиссии на права категории «В» 1000,00 руб. Фото не требуется.

Дитячі повісті читати fb2 и фильм бальзаковский возраст или все мужики сво 2 сезон 10 серия

Дитячі повісті читати fb2

Читати скорочено "Хіба ревуть воли, як ясла повні? (скорочено)" (автор: Мирний Панас). Стислий. Онлайн версії дитячих книжок з малюнками українською мовою. Повість про місіс Миштон Поттер Б. "Повість про місіс Миштон" Поттер Б. За щучим. Читати книгу Мінімакс - кишеньковий дракон. Мінімакс Захоплива повість відомого дитячого письменника Всеволода Нестайка запрошує юного читача. Івано-Франківська центральна міська дитяча бібліотека запрошує! Розділ « Читай» пропонує для відвідувачів оповідання для дітей та вірші для дітей.

Захопливі повісті відомого дитячого письменника Всеволода Нестайка запрошують юного читача приєднатися до карколомних пригод, взяти участь. Ферма тварин - Оруелл Джордж читати онлайн. Скачати в форматі: txt, jar, fb2, epub, doc. Книжки українською мовою по жанрах, скорочено. Книги для. Льюїс Керрол Аліса в Країні Чудес. Переклад з англійської Валентина Корнієнка за редакцією. Детектив. Книги для букрідерів, телефонів. Книжки українською мовою по жанрах. Формат: txt, jar, fb2, epub, doc. Сторінка. Вы, наверно, уже читали книги известного украинского писателя Всеволода оповідання класика української дитячої літератури Всеволода Нестайка.

Медкомиссия для санаторно-курортной карты Медкомиссия для устройства на работу Медкомиссия для поступления в учебное заведение Медкомиссия для ГИБДД Медкомиссия на оружие УЗИ почек и мочеиспускательной системы УЗИ печени Мезотерапия
Christianespillane © 2009